Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności

Metody płatności

  1. Ceny Towarów podawane są w polskich złotych i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT (z wyróżnieniem wysokości stawki), cła oraz wszelkie inne składniki.
  2. Klient ma możliwość uiszczenia zapłaty:
    • Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki. W zależności od wybranego sposobu dostawy, zamawiający jest zobowiązany uiścić płatność gotówką kurierowi. Przy odbiorze przesyłki od kuriera klient zobowiązany jest mieć przygotowaną odliczoną kwotę do zapłaty (łączny koszt zamówionych produktów i dostawy) - kurier może nie mieć możliwości wydania reszty. Obecnie nie ma możliwości opłacenia Zamówienia przy odbiorze kartą płatniczą.
    • Płatności elektroniczne (e-płatności) za pośrednictwem serwisu płatności internetowych. Klient jest zobowiązany do opłacenia Zamówienia w ciągu 48 godzin od chwili kliknięcia w przycisk „Zamawiam z obowiązkiem zapłaty”. Jeżeli Zamówienie nie zostanie opłacone w ww. terminie zostanie ono anulowane.
    • Płatność tradycyjnym przelewem na rachunek bankowy naszego sklepu. W przypadku wyboru tej formy płatności – po dokonanym zamówieniu prześlemy Państwu za pośrednictwem wiadomości e-mail dane do realizacji przelewu. Realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zaksięgowaniu na naszym koncie pełnej kwoty wymaganej wpłaty za złożone zamówienie. Klient jest zobowiązany do opłacenia Zamówienia w ciągu 7 dni od chwili kliknięcia w przycisk „Zamawiam z obowiązkiem zapłaty”. Jeżeli Zamówienie nie zostanie opłacone w ww. terminie zostanie ono anulowane.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem IdoPay. Zakupy obsługiwane przez IdoPay charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodną ochronę realizowanych transakcji.

Dane do przelewu

Boma s.j. B. Piszczyk J. Gawlik
ul. 8 maja 8
66-400 Gorzów Wielkopolski
Konto bankowe: 03 1600 1462 1806 0000 0001

pixelpixel