Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o sklepie

O nas

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów niezbędnych do smacznego, funkcjonalnego i przyjemnego gotowania, a także do serwowania efektownie wyglądających posiłków w przyjemnej dla oka aranżacji. 

Pragniemy nieustannie dostarczać niezbędne produkty do wyposażenia kuchni i jadalni, aby bez względu na zasobność portfela każdy mógł gotować z przyjemnością, funkcjonalnie i zdrowo. 

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy łatwy w obsłudze i jednocześnie dobrze wyposażony sklep online, w którym znajdziesz niezbędne wyposażenie kuchni i jadalni bez konieczności tracenia czasu na szukanie odpowiednich akcesoriów i naczyń kuchennych w innych, często droższych miejscach.  

Posiadamy aż 4 wiodące sklepy stacjonarne w Gorzowie Wielkopolskim oferujące niezbędne akcesoria oraz wyposażenie każdej kuchni i jadalni. Zaopatrujemy także restauracje, hotele oraz sklepy AGD na terenie całej Polski, a nasza hurtownia cieszy się popularnością wśród najbardziej wymagających klientów. 

Zapewniamy produkty w przystępnych cenach, aby każdy mógł mieć w swoim domu komplet naczyń do gotowania i serwowania posiłków, który będzie ładny, nowoczesny i ergonomiczny, a także przyjazny dla zdrowia.

Siedziba firmy

Boma s.j. B. Piszczyk J. Gawlik
ul. 8 Maja 8
66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP: 5992449584
REGON: 210971244

Nasze sklepy

 

 

pixelpixel