Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Altom Design Regular – porcelanowy zestaw do przypraw na bambusowym stojaku 4 elementy
Praktyczny zestaw przyprawników marki Altom Design składający się z dwóch butelek z korkiem na płynne przyprawy oraz solniczki i pieprzniczki. Porcelana, z której zostały wykonane przyprawniki jest odporna na uszkodzenia oraz bezpieczna dla zdrowia, ponieważ nie wchodzi w reakcję z żywnością. Możesz również bez obaw myć przyprawniki w zmywarce, aby zaoszczędzić swój czas. Całość świetnie prezentuje się na bambusowym stojaku, dzięki któremu przyprawniki zawsze są pod ręką.
Parametry techniczne:
Materiał: | porcelana ,
drewno bambusowe |
Mycie w zmywarce: | tak, tylko przyprawniki |
Kolor: | odcienie brązu ,
biały |
Wysokość butelki: | H: 11,8 cm |
Pojemność butelki: | 200 ml |
Wysokość przyprawników: | 5,5 cm |
Zestaw: | Butelka na ocet ,
Butelka na oliwę ,
Solniczka ,
Pieprzniczka ,
Bambusowy stojak |
Opinie użytkowników